Co nabízíme

Zážitkový den

Přeneseme Vás v čase do doby před 100 lety a umožníme Vám strávit den ve stylu 20. let 20 století. Tato proměna v čase zahrnuje kostýmování, změnu účesu a make-up v provedení opravdových profesionálů. Během Vaší proměny si budeme povídat o tom, jak změna životního stylu ovlivnila módu v době První republiky. Po dokončení stylingu se v dobových kostýmech vydáme na komentovanou prohlídku našeho lázeňského města Luhačovice. Představíme Vám slavné historické budovy a osobnosti, které naše lázně často navštěvovaly. Přímo v lázních si užijete příjemné občerstvení ve stylové prvorepublikové restauraci. Pořídíme Vám profesionální fotografie, které budou nezapomenutelnou vzpomínkou na tento …

Den v lázních jinak…  

KAŽDOU SOBOTU A NEDĚLI (dle individuální dohody)

pro 2 dámy: 4 400 Kč

pro pár: 4 000 Kč

pro skupinu 4 – 6 osob: dle dohody

JARNÍ EXTRA SLEVA

Dárkový poukaz pro 2 dámy v hodnotě 3 900 Kč

Dárkový poukaz pro pár v hodnotě 3 500 Kč

Koupit

Taneční workshop Charlestonu 20. let

Workshop zahrnuje výuku základních kroků tance Charleston a to přesně tak, jak se tančil kolem roku 1920. Naučíme Vás taneční techniku a styl a společně si pak zatančíme krátkou ucelenou choreografii. Dozvíte se také spoustu zajímavostí o původu a vzniku tohoto nového tanečního stylu 20. let.

 Cena dle individuální poptávky.

Taneční vystoupení

Organizujeme a realizujeme taneční vystoupení při různých příležitostech jako jsou večírky, plesy, výročí, firemní či rodinné oslavy. Náš repertoár zahrnuje taneční choreografie ve stylu vysoké elegance, humorné tance a další tematicky zaměřená vystoupení z období roku 1920 až 1930. Délku vystoupení přizpůsobíme Vašim požadavkům.

 Cena dle individuální poptávky.